• HİZMET DETAY

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış Organizasyon Firmamız sizler ne istiyorsanız mağaza, market, alışveriş merkezi, işyeri için kutlama ve eğlenceler için çözüm ortaklığı sunuyor.  Biliyorsunuz bir açılış daveti yada tanıtımı için yapılacak olan hiç bir şey kolay değil. Ayrıca yetenek, uzmanlık gerektirir bunları söylememizin nedenlerine isterseniz birlikte bir liste yapalım. İyi bir açılış organizasyonu nasıl yapılır, açılış kokteyl anlaşma yapmadan önce catering firmaları ile nelere dikkat etmek gerekir. Sırayla yazıyoruz kurumsal bir markanın açılışı için alınan hizmet kadar açılış catering ikramları da çok önemli. Ya sunum şekli elbet teki oda yani tüm planlama, hazırlıklar, düzenleme her biri ayrı bir ilgi, ayrıntı istiyor. Siz açılış organizasyon fiyatları, paketleri hakkında bilgi alırken ilk neye dikkat ediyorsunuz? Biz Kahramanmaraş açılış organizasyonları alanında hizmetler verirken paketlerin ayrıntılarına çok dikkat ederiz. Bir açılış kokteyl organizasyonu için açılış kokteyl menü, kokteyl menü örnekleri ve hazırlama yaparken detaylı bilgi veriyoruz. Açılış fiyatları doğal olarak tüm firmalarda başka başka bu yazımız sayesinde sizde pratik bilgi alarak nedenlerini öğreneceksiniz.

Açılış Organizasyonları Mağaza açılışı, satış ofisi, kurumsal bayi açılışları gibi gerekli olan alkolsüz kokteyl menüsü detaylı olarak sunum olmalıdır. İçinde neler olacağı kaç personel çalışacak ve müzik grubu gereklimi tüm detaylar titizlikle incelenmelidir. Gerekli olan tüm istediğiniz hizmetlerin listesini oluşturduktan sonra catering hizmetleri sunan açılış kokteyl firmaları ile anlaşma zamanı gelmiş demektir. Bu ister açılış organizasyonu olarak hizmet veren firmalar olsun hiç fark yapmaz.  Bize soracak olursanız en güzel açılışlar nasıl olur diye size hemen şu cevap veririz kokteyl ikramlarıyla olur. Sebepleri çok basit Türkiye genelinde en çok içecek servisi çay ve kahvenin olduğu içeceklerden oluyor. Cofee break organizasyonu, Kahramanmaraş genelinde bir çok şube açılışları, mağaza tanıtım kokteyli gibi her yerde rağbet görmektedir. Biz Kahramanmaraş açılış organizasyon firması, olarak bunu sürekli olarak müşterilerimize sunarak farklı paketler sunmaktayız. Şirket imajı için ikramların mutlaka kalitesi, sunum şekli, servis personelleri gibi gerekli her şey incelenmesi gerekir. İlk gün tüm gelecek olan konuklar sizi ne kadar profesyonel görürse bakış açısı da o şekilde gelişir.

 

Açılış Organizasyon Şirketleri Gelecek olan davetli sayısı anlaşma planı yaptığınız, catering firması ile paylaşmayı unutmayın. Gerçek davetli sayısını belirlemek sonrasından oluşabilecek olan sorunların önüne geçmenizi sağlar. Profesyonel olarak çalışan kokteyl organizasyon firmaları sizlere birçok örnekler sunabilir. Mesela kiralamak istediğiniz kokteyl masaları istediğiniz renklerde süslenebilir mekanın giriş yollarına çiçek dekorasyonu, şamdanlar, ses sistemi gibi eksik olan ne varsa hazır paketler halinde sizlere sunulabilir ve kolay tercih yapmanız sağlanabilir. Siz yeter ki aklınızda belirli bir bütçe belirleyin bunu da  çalışmayı düşündüğünüz firma ile paylaşın ister tanıtım olsun ister catering bunu size sağlayacak olan yine açılış organizasyon firmaları olduğunu unutmayın.  Şimdi ise bir market açılışı, mağaza açılış organizasyonu için yep yeni, yaratıcı, bir farklı önerileri sizler için sıralıyoruz. İlk broşür dağıtımı için gerekli olan kostümlü animatör kiralama arkasından gelen mağaza yada marketin önüne fly tüp, şişme palyaço, mısır yada pamuk şeker arabalarıdır. Bu sayede kolayca istediğiniz tanıtımı yapmanıza olanak sağlanır. Hem ilk günden müşteri kütlesine ulaşmayı hangi işyeri sahibi istemez ki. İlk günde çok ilgi çekmek için açılış mekanında ona göre hazırlanması gerekir bu saydığımız bir çok hizmeti düşünürseniz başarı bir açılış organizasyonu için ilk adımı tamamlamışsınız demektir.  Sizler için açılış organizasyonu yapan firmalar arasında bizim de sunabileceğimiz farklı paketler var. Bu paketlerin fiyatları, örneklerini kolayca satış temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

DAHA FAZLA DETAYLI BİLGİ İÇİN 05350515343

DİĞER HİZMETLER
İletişim Bilgileri
0535 0707010
info@ifaorganizasyon.com
0532 432 24 67
DUMLUPINAR MAH. SAİT ZARİFOĞLU BLV. NO: 131 A BLOK. - Onikişubat / kahramanmaraş