Firmamız Hakkında

 

BİZ KİMİZ?

Genç ve güler yüzlü bir ekipten oluşan İfa Organizasyon çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır.Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak en güzel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek üzere yanınızda olmak mutluluğunu paylaşmak bizlere onur verecektir..

AÇILIŞ VE KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Kurumsal aktiviteleriniz için alternatifli çözümler üreten İfa ,özel organizasyonlarınızda da profesyonel ekibi ile hizmetinizde.Konsept danışmanlarından teknik ekibe güçlü bir kadro ile hizmet vermekte olan İfa organizasyon danışmanları ile tüm özel davetlerinizi başından sonuna kadar takip edip,kusursuzca gerçekleşmesini sağlar. İfa organizasyonlarınızı sizler için planlar, düzenler ve konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza çözüm alternatifleri sunar.

Kısacası İfa  ,sizler için eksiksiz hazırlanmış teknik ekipmanları ve işinde öncü olmayı hedef edinmiş çalışanları ile ekibinizden biri gibi çalışır kusursuz ve eksiksiz bir hizmet almanızı sağlar.

İfa Organizasyonun en önemli özelliklerinin başında operasyon personelinin tamamını kadrosunda barındırması ve teknik ekip ve ekipmanlar başta olmak üzere tüm materyalleri bünyesinde barındırarak hizmet alanında devamlılık sağlamasıdır..

 

KURUMSAL
İletişim Bilgileri
0535 0707010
info@ifaorganizasyon.com
0532 432 24 67
DUMLUPINAR MAH. SAİT ZARİFOĞLU BLV. NO: 131 A BLOK. - Onikişubat / kahramanmaraş